Hakkımızda

Hikayemiz

Bir aile şirketi olan Sultan Gıda , 1994 yılında İzmir 'in Kınık ilçesinde üretim faaliyetine başlamıştır. Yapmış olduğu yatırımlar neticesinde Manisa ve Bursa’da üretime açılan ilave tesisler ile toplamda 5 tesis olmak üzere faaliyetlerine devam etmektedir.

Sultan Gıda, salça kategorisinde farklı boyutlarda teneke kutu ve cam kavanoz ambalajlarında domates salçası, aseptik varillerde domates salçası, farklı boyutlarda teneke kutu ve cam kavanoz ambalajlarında acı - tatlı biber salçası, aseptik varillerde acı - tatlı biber salçası üretimleri ile coex şişe ve kova ambalajlarda da acı - tatlı ketçap ve mayonez üretimleri yanı sıra konserve kategorisinde çeşitli sebze , ton balığı ve zeytin olmak üzere geniş bir konserve ürün grubu ile üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Lezzetin Zaman Tünelinde Bir Yolculuk

Sultan Gıda'nın Doğuşu

Sultan Gıda'nın Doğuşu

Sultan Gıda, İzmir'in verimli topraklarından ilham alarak 1994 yılında hayata geçti. O günden beri, kaliteden ödün vermeden lezzetin peşinden koşmaya devam etmektedir.

Yenilik ve Büyüme Yılları

Yenilik ve Büyüme Yılları

Sultan Gıda, köklü aile geleneğini modern üretim teknikleriyle birleştirerek büyümektedir. 2000'lerin başında Manisa ve Bursa'ya yatırımlar yaparak üretim kapasitesini arttırarak gelişmesini sürdürmektedir.

Lezzetin Zirvesi: Ürün Çeşitliliği

Lezzetin Zirvesi: Ürün Çeşitliliği

Sultan Gıda, mükemmel ürünler sunma konusunda iddialıdır. Domates salçası, acı-tatlı biber salçası, ketçap – mayonez, ton balık konserveleri, sebze konserveleri, hazır yemek ve zeytin konserveleri gibi sağlık ve lezzeti bir araya getiren ürünleri, her damak zevkine uygun farklı ambalaj seçeneklerinde sunmaktadır.

Kaliteden Ödün Vermeden Büyüme

Kaliteden Ödün Vermeden Büyüme

Sultan Gıda, sadece lezzet değil, aynı zamanda güvenilirlik konusunda da standartları yüksek tutar. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, OIC / SMIIC 1: 2019 Helal ve BRCGS Gıda belgeleriyle, tüm ürünlerinin her aşamada kalite ve güvenlik standartlarına uygun olduğunu garanti eder.

Geleceğe Doğru Yolculuk

Geleceğe Doğru Yolculuk

Sultan Gıda, gelecekte de sürdürülebilir bir şekilde büyümeye devam etmeyi hedefler. Yenilikçi ürünler ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile lezzetin ve kalitenin adresidir.

Lezzetin Kapısını Aralayın, Ürünlerimizi Keşfedin!

Kaliteli, Lezzetli ve Doğal Ürünler

Aseptik Salça

Gözat

Domates ve Biber Salçası

Gözat

Sebze Konserveleri

Gözat

Zeytin

Gözat

Ketçap ve Mayonez

Gözat

Ton Balığı Konserveleri

Gözat

Hazır Yemek Konserveleri

Gözat

Değerlerimiz

Kaliteli Üretim

Titizlikle İşlenmiş Ürünler

Güvenli Gıda

Gıda Güvenliğinde Uluslararası Standartlar

Doğal ve Lezzetli Ürün

Doğal Tatlar ve Doğal Lezzetler

Doğrudan Dağıtım

Hızlı ve Güvenilir Teslimat

Müşteri Memnuniyeti

Sizin Memnuniyetiniz Bizim Gururumuz

Çevreye Saygı

Doğayı Koruyan, Sürdürülebilir Üretim

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için bizimle iletişime geçin.